Image
شنبه 1401/11/08   |   ورود / عضویت
جهت مشاهده ضوابط آموزشی دوره‌های کاربردی کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار کلیک کنید

قبل از ثبت ­نام

1- مخاطبان برای ثبت­ نام در دوره­ های آموزشی، ابتدا باید عضو سامانه Lms.seba.ir شوند.

2- پس از ساخت پروفایل، دانش پذیر جهت شرکت در دوره‌های کاربردی نیازمند تایید پروفایل می‌باشد، به این منظور باید نسبت به تکمیل اطلاعات پروفایل خود اقدام نموده و تصویر عکس پرسنلی و تصویر کارت ملی خود را بارگذاری نماید.

3- جهت بهره‌مندی از تخفیف اشخاص وابسته به اعضا، پروفایل شما باید مورد تایید نماینده کارگزاری محل خدمت شما برسد، برای این منظور با رابط آموزشی محل خدمت خود در تماس باشید. در صورت عدم رعایت قوانین هیچ گونه مسئولیتی بابت اعمال تخفیف بعد از ثبت نام متوجه کانون نمی باشد.

4- برای اطلاع ازجزئیات هریک از دوره­ های آموزشی کانون کارگزاران به سامانه Lms.seba.ir مراجعه نمایید.

5- با توجه به استقبال از دوره­‌های آموزشی کانون اولویت با متقاضیانی است که زودتر اقدام به ثبت‌­نام نمایند.

6- متقاضیان انحصاراً از طریق پنل کاربری شخصی خود اقدام به ثبت­ نام نمایند.

نحوه پرداخت شهریه

دانش ­پذیران برای پرداخت هزینه دوره ­های آموزشی ثبت­ نام شده، صرفاً باید از طریق درگاه پرداخت آنلاین سامانه اقدام نمایند.

نکته: تخفیف 25 درصدی اشخاص وابسته به اعضا و سایر نهادهای مالیصرفا در صورتی اعمال می‌شود که نماینده آموزشی محل خدمت شما، پروفایل شما را به عنوان کارمند آن شرکت تایید کرده باشد. در صورتی که شما به عنوان شخص وابسته به یک عضو توسط رابط تایید نشده باشید تخفیف شامل شما نشده و ثبت نام با هزینه آزاد محاسبه میشود، بنابراین در صورتی که رابط آموزشی محل خدمت شما نسبت به تایید پروفایل شما اقدام نکرده است با وی در تماس باشید. در صورت عدم شامل شدن تخفیف هیچ مسئولیتی متوجه کانون نمی‌باشد.

متقاضیان محترم حتما پیش از ثبت نام در دوره های مختلف به برنامه زمان بندی کلاس های آموزشی توجه فرمایید تا از تداخل زمانی کلاس های ثبت نام شده جلوگیری به عمل آید. لازم به ذکر است در صورت عودت به دلیل تداخل زمانی در دوره های آموزشی ثبت نام شده توسط فرد، طبق قواعد مالی آموزش کانون برخورد خواهد شد.

 

 اطلاعات بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره­ های آموزشی کانون و نحوه شرکت در آن­ها می­ توانید با کارشناسان آموزش با شماره 84087-021 داخلی 2، تماس حاصل نمایید.

ضوابط آموزشی

دانش­پذیران در مدت حضور در محیط آموزشی در قبال برخورداری از خدمات آموزشی موظف به امانت­داری و محافظت از امکانات آموزشی در دسترس شامل تمامی اقلام محیطی نظیر وسایل الکترونیکی، تجهیزات کلاس و سیستم سرمایش و گرمایش می­ باشند.

دانش­پذیران صرفاً می­توانند در محیط آموزشی (طبقه اول و دوم ساختمان کانون) حضور یابند و از حضور در بخش اداری و نیز راه‌­پله­‌های منتهی به آن اجتناب نمایند.

دانش ­پذیران موظفند هنگام خروج از کلاس­ و در راهرو­ها سکوت را رعایت نمایند.

دانش ­پذیران باید نظافت عمومی محیط آموزشی را رعایت نمایند.

دانش ­پذیران حتی­ الامکان باید 15 دقیقه پیش از شروع کلاس تا نهایتا 15 دقیقه پس از شروع کلاس در محل کلاس طبق برنامه زمان بندی دوره مربوطه به خود حضور یابند.

دانش ­پذیران باید در هنگام حضور در کلاس نظم و ادب را رعایت نمایند. در غیر این صورت استاد می­ تواند، با وجود حضور فیزیکی فرد در کلاس، وی را غایب منظور نماید.

حضور دانش­پذیران در دوره‌­های "مشمولان قبولی مشروط به تکدرس"، "تمدید اعتبار گواهی­نامه­ های حرفه­‌ای"، "پذیرش سفارش مشتریان"، "ویژه اخذ گواهی­نامه معامله­ گری بازار سرمایه" ، "نظارت و کنترل داخلی شرکت­ های کارگزاری" و "معامله­ گر برخط گروهی" الزامی است؛ از این­ رو دانش­پذیران موظفند جهت جلوگیری از هرگونه مشکل، حضور خود را با کارشناس اجرایی آموزش در لیست حضور و غیاب در روز کلاس مربوطه بررسی نمایند.

دانش‌پذیران می­ توانند اعتراض خود به نتایج آزمون­‌های کانون را فقط تا حداکثر 3 روز کاری پس از اعلام نتایج اولیه آزمون، صرفا به صورت مکتوب، به شماره  89789973 ارسال نمایند. زمان رسیدگی به اعتراض و اعلام نتیجه به فرد معترض تا 3 روز کاری پس از پایان مهلت قانونی اعتراض توسط مدیریت آموزش انجام گرفته و نتایج اعتراضات از جانب کارشناسان واحد آموزش به اطلاع معترضین خواهد رسید. لذا از تماس تلفنی جهت پیگیری نتایج اعتراضات با واحد آموزش خودداری نمایند.

دانش ­پذیران باید در نگهداری و محافظت از وسایل شخصی خود کوشا باشند. کانون هیچ­گونه مسئولیتی در قبال اشیاء شخصی گمشده دانش ­پذیران ندارد.

هیچ­گونه گواهی، اعم از پزشکی، تحصیلی و... (به جز گواهی کرونا) برای توجیه غیبت در کلاس­های الزامی مورد قبول کانون نمی­ باشد.

ارائه کارت شناسایی معتبر عکس ­دار هنگام برگزاری آزمون­ ها الزامی است.

جهت پرهیز از مشکلات احتمالی، امکان جابه­ جایی کلاس­ ها از سوی دانش­ پذیران و یا رزرو دوره وجود ندارد.

 در صورتی که از کلاس های مجازی کانون استفاده می کنید به موارد ذیل توجه نمایید:

بستر اینترنت با حداقل سرعت 256 کیلوبیت بر ثانیه مورد نیاز است. )برای دوره‎هایی که امکان بهره‎گیری از تصویر استاد از طریق وب‎کم می‎باشد، حداقل سرعت 512 کیلوبیت بر ثانیه می‎باشد(.

دانش‎پذیران از تمامی مرورگرهای موجود مانند Firefox،GoogleChrome، Internet Explorer،Safari ،MicrosoftEdge و... می‎توانند جهت اتصال و ورود به کلاس استفاده نمایند. ترجیحاً از مرورگرهای Firefox و Chrome استفاده شود. هم‎چنین به منظور جلوگیری از مشکلات احتمالی، نسبت به بروز بودن مرورگر خود اطمینان حاصل نمایید.

افزونه‎ی Adobe Flash Player می‎بایست بر روی مرورگر مورد استفاده نصب شده باشد. جهت دریافت افزونه روی این لینک  کلیک کنید. (در صورت استفاده از افزونه‎های دیگر برای اجرای فرمت فلش، نیاز به نصب این افزونه نیست.(

در هنگام اتصال و حضور مجازی در کلاس، وب‎کم رایانه‎ای که از آن استفاده می‎کنید را (در صورت وجود) غیر‎فعال کرده و از آن استفاده ننمایید.

جهت استماع بهینه‎ی صدای استاد از بلندگو و یا هدفون مناسب استفاده نمایید. (قبل از شروع کلاس از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نمایید).

در صورت امکان طرح سؤال به صورت غیر‎نوشتاری در کلاس مجازی و از طریق صوت، عملکرد میکروفون رایانه‎ی خود را از قبل بررسی نمایید.

در زمان اتصال به کلاس ترجیحاً از سایر نرم‎افزارها استفاده ننمایید.

قبل از شرکت در دوره های مجازی مطالعه این فایل توصیه می گردد.
نحوه انصراف

انصراف از شرکت در دوره ­های کانون پس از ثبت­ نام، مستلزم ارسال  " درخواست عودت"  از طریق پروفایل خود و به شرح ذیل می ­باشد :

در صورت برگزار نشدن دوره، کل مبلغ شهریه به دانش ­پذیر عودت خواهد شد.

در صورتی­ که تاریخ درخواست انصراف کتبی بیش از یک هفته قبل از تاریخ شروع دوره باشد، مبلغ شهریه پس از کسر 30 % از مبلغ کل شهریه به دانش ­پذیرعودت داده خواهد شد.

در صورتی­ که تاریخ درخواست انصراف کتبی کمتر از یک هفته قبل از تاریخ شروع دوره باشد، مبلغ شهریه پس از کسر 50% از مبلغ کل به دانش ­پذیرعودت داده خواهد شد.

چنانچه دانش ­پذیر پس از برگزاری دوره و یا در طول دوره، درخواست انصراف از ثبت ­نام و عودت شهریه پرداخت شده را نماید، کانون هیچ­ گونه مسئولیتی را در قبال عودت شهریه نخواهد داشت.

درخواست انصراف و عودت شهریه ویژه دوره­ های آموزشی بوده و کانون هیچ­گونه مسئولیتی در قبال عودت شهریه آزمون­ های ثبت ­نام شده، نخواهد داشت.