در ادامه راهنمای تصویری تکمیل اطلاعات را مشاهده می‌فرمایید:

دانش‌پذیران در ثبت نام دوره‌های کاربردی باید مدارک مورد نیاز را مطابق اطلاعیه دوره در قسمت "تنظیمات پروفایل" ، "مدارک و مستندات الزامی" بارگذاری نمایند.

در صورتی که مدارک ذکر شده آپلود نشده باشد ثبت نام شما تا مدت زمان اعلام شده در پروفایل در حالت رزرو قرار می‌گیرد و در این مدت دانش‌پذیر موظف به تکمیل اطلاعات خود می‌باشد،در غیر این‌صورت از لیست ثبت نام حذف خواهد شد.

نکته:جهت ثبت نام تمامی دوره‌های کاربردی بارگذاری کارت ملی، صفحه اول شناسنامه و تصویر عکس پرسنلی الزامی می‌باشد.

در ادامه راهنمای تصویری تکمیل اطلاعات را مشاهده می‌فرمایید:

1- مطابق تصویر ذیل متقاضی به دلیل عدم بارگذاری مدارک الزامی (به اطلاعیه دوره مراجعه شود) در حالت رزرو قرار گرفته است و تا زمان اعلام شده مهلت بارگذاری مدارک را دارد.

2- در منوی پنل وارد قسمت "تنظیمات پروفایل" ، "بارگذاری مدارک و مستندات الزامی" شوید و مدارک خواسته شده را بارگذاری نمایید. پس از آپلود وضعیت به حالت "در حال بررسی" تغییر پیدا می‌کند، کارشناسان آموزش در صورت نبود مشکل در تصویر ارسالی عکس را تایید کرده و وضعیت عکس به حالت "تایید" تغییر پیدا می‌کند.

 

 

3- پس از تایید مدارک ارسالی به قسمت "واحد مالی" ، "فاکتورهای من" مراجعه کرده و پس از مشاهده صورتحساب گزینه "پرداخت آنلاین" را انتخاب نمایید.

 

4- در پنجره باز شده گزینه "اتصال به بانک-پرداخت آنلاین" را انتخاب کرده و به درگاه بانک متصل شوید . (کاربر گرامی به علت اختلال مرورگر کروم با درگاه بانکی بهتر است از مرورگر فایرفاکس جهت پرداخت استفاده نمایید)

 

5- پس از پرداخت باید به پنجره زیر هدایت شوید.شناسه پرداختخود را یادداشت کرده تا در صورت مشکل در پرداخت پیگیری نمایید.

گزینه "ورود به پنل کاربری" را انتخاب نمایید.

6- در منوی "آموزش" به "دوره‌های آموزشی" و "دوره‌های کاربردی من" مراجعه کرده و مطابق تصویر دوره ثبت نام شده خود را مشاهده فرمایید.