راهنمای ثبت نام در دروس آزمون جبرانی

راهنمای دریافت منابع آزمون جبرانی

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

جهت پرداخت وجه و اتصال به درگاه بانکی از مرورگر Mozilla Firefox استفاده نمایید.

نکته1: به اطلاع کلیه دانش‌پذیران گرامی می‌رساند، ثبت‌نام آزمون جبرانی مختص افرادی است که تنها در یکی از دروس دوره مربوطه موفق به اخذ نمره قبولی نشده‌اند، لذا خواهشمند است در صورتی که در بیش از یک درس "مردود" شده‌اید از ثبت‌نام خودداری فرمایید. ثبت‌نام افرادی که در بیش از یک‌ درس "مردود" شده‌اند طی هفته آتی صورت خواهد گرفت.

نکته2: نظر به راه‌اندازی مرکز آزمون کانون کارگزاران بورس و اوراق بهادار و سامانه جدید آموزش، از این پس امکان ثبت‌نام روزانه و مکرر (در تاریخ‌های مختلف به انتخاب دانش‌پذیران گرامی) فراهم می‌باشد لذا در ثبت‌نام عجله نکرده و با بارگذاری مدارک خواسته شده در کمال آرامش اقدام به انتخاب آزمون خود نمایید. در صورت تکمیل ظرفیت، گزینه درخواست اجرای مجدد را انتخاب کنید تا با توجه به تقاضا ظرفیت در روزهای دیگر ایجاد شود.

نکته3: در صورتی که نسبت به درس "مردود" خود آگاه نیستید، با مشاهده سوابق نمرات و کارنامه خود در آن دوره اقدام به ثبت‌نام در آن درس نمایید. همچنین در صورتی که دارای نقص مدرک باشید تا 24 ساعت پس از ثبت‌نام در حالت رزرو قرار گرفته و فرصت بارگذاری و تکمیل فرایند ثبت‌نام را دارید در غیر این‌صورت به طور خودکار ثبت‌نام شما لغو خواهد شد.

نکته4: فاصله زمانی مجاز بین هر آزمون 45 روز می‌باشد، لذا در صورتی که از آخرین آزمون شما در یک درس کمتر از زمان مذکور گذشته باشد، امکان ثبت‌نام وجود نخواهد داشت.

راهنمای مشاهده ریز نمرات و کارنامه

در صورتی که به علت نقص مدارک هنگام ثبت‌نام در حالت رزرو قرار گرفته‌اید راهنمای زیر را مشاهده فرمایید.

راهنمای ثبت تیکت در سامانه

جهت مشاهده "قوانین و مقررات آموزشی" کلیک کنید.